FINKA KAJMINIA FCI - INTERCHAMPIONEM C.I.B oraz INTERCHAMPIONEM C.I.E !!!!!!!!!!!!!!

Bardzo miło mi poinformować, że córka naszej DRACHMY Duma Kazana i ARTA z ROMANOVU CHOVU w dniu 28 września 2014 r. na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu zdobywa oc. Doskonałą z lokata 1, CWC, CACIB, BOS, BOB oraz res. BOG!!!!!!!!!!! Tym samym nasza kochana FINIA KAJMINIA FCI ukończyła starania do uzyskania tytulów INTERCHAMPIONA C.I.B oraz INTERCHAMPIONA C.I.E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
FINKA jest pierwszym Wyżłem Niemieckim Krótkowłosym z naszej hodowli z tymi zaszczytnymi tytułami. Tutaj bardzo dziękujemy Aleksandrze Korneckiej za poprowadzenie Finki na tej wystawie, gdzie mogła zakończyć w tak pięknym stylu karierę wystawową. Ja jako hodowca chcę tutaj przede wszystkim bardzo podziękować rodzinie w której zamieszkała 5,5 roku temu Finia. Pamiętny dla nas dzień. Finia w naszych oczach od samego początku była tą idealną wyżlicą, czekaliśmy na takie dziecko Drachmy, los chciał jednak inaczej, nie mogła u nas pozostać. Dlatego kolejne telefony i długie rozmowy prowadzone przez moją Żonę Dorotkę, która miała niesamowitą intuicję jeśli chodzi o dobrych ludzi, weryfikowały kolejne zainteresowane osoby szczenięciem z naszej hodowli. Któregoś dnia wracam z pracy do domu, a tutaj Dorotka do mnie "znalazłam wspaniały dom dla naszej Finki" i opowiada mi, że to ten człowiek na którego Finka czekała. Zadzwonił Marcin, długo rozmawiali przekonywał, że zrobi wszystko i poświęci tyle czasu, żeby suczka mogła rozwinąć jak najlepiej swoje atuty, które już wtedy zauważyliśmy. Tak też zaczęła się wspaniała przyjaźń naszej rodziny z rodziną Finki, która zresztą trwa do dzisiaj. Finia zamieszkała we wspaniałej rodzinie, która dała Jej wszystko. Przede wszystkim możliwość tak wspaniałego rozwoju. Dominiczko wielkie dzięki za opiekę nad tą naszą gwiazdą, Marcinie Tobie za ten czas, który poświęciłeś od samego początku na ułożenie Finki i za Twoje ambicje, które przyniosły wspaniałe efekt. Chcę tutaj przypomnieć jak podbijaliście kolejno ringi wystawowe, aż w czterech krajach na prestiżowych i znanych wystawach skąd przywoziliście kolejno 5 CACIB-ów. Wystawy to nie wszystko Finka poprowadzona przez Marcina w bardzo młodym wieku w Regionalnym Konkursie Wyżłów w Klasie Wielostronnej przywozi DYPLOM I STOPNIA, to jednak nie koniec osiągnięć użytkowych kolejno Krajowe Field Trialsy DYPLOM I STOPNIA, Międzynarodwe Field Trialsy DYPLOM II STOPNIA, aż w końcu  II REGIONALNY KONKURS PRACY TROPOWCÓW i POSOKOWCÓW skąd również przywożą DYPLOM I STOPNIA. Nie zapomniane chwile, gdy Marcin przekazywał mi kolejno wspaniałe wieśći, podekscytowanie i radość. Dzięki wielkie za te wspaniałe odczucia przyjacielu, którymi mnie zasypywałeś kolejnymi sukcesami Finii.
 
 
Co za szczęśćie dla mnie, gdy Boboliusze decydują sie na miot, wybieranie tego jedynego reproduktora dla Finki i wspaniały miot, który rodzi w hodowli KAJMINIA :-) Dziękuję bardzo za możliwość poprowadzenia z tej wyjątkowej suczki kolejnego pokolenia kajminiowych Wyżłów. Jedna z córek FINII RITA Kajminia pozostała w Hodowli, Ona jak zdrowie dopisze da kolejne wspaniałe Kajminie. To dzięki Wam przyjaciele.
 
Poniżej chcę pokazać drogę Finki, a przez to zaangażowanie Jej rodziny w Jej kolejne sukcesy i wystawowe i użytkowe.
 
Jeszcze raz w swoim i w imieniu mojej kochanej Żony pragnę Wam podziękować.
 
 
FINKA KAJMINIA FCI
 
 
 
INTERCHAMPIONA C.I.B 
(w zatwierdzeniu)
 
 INTERCHAMPIONA C.I.E
(w zatwierdzeniu)
 
 
 
Qualification for Crufts 2011
 
 
 
 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

 


CHAMPION POLSKI

 


CHAMPION UKRAINY

 


4 x ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY,  NAJLEPSZY JUNIOR

 


15 x CWC/CAC - PL, SL, RO, UA


2 x CACIB - PL

 

1 x CACIB - SL

 

1 x CACIB - RO

 

1 x CACIB - UA

 

1 x res. CACIB - PL

 

1 x res. CACIB - UA


7 x BOB

 

9 x BOS


2 x BOG II


2 x BOG III


1 x BOG IV

 

1 x BIS Junior IV

 

HD - A  HD - FREE

 

REGIONALNY KONKURS WYŻŁÓW WIELOSTRONNYCH - dyplom I stopnia

 

II REGIONALNY KONKURS PRACY TROPOWCÓW i POSOKOWCÓW im. Jana Gieżyńskiego -

 

- dyplom I stopnia

 

KRAJOWE FIELD TRIALSY - dyplom I stopnia

 

MIĘDZYNARODOWE FIELD TRIALSY - dyplom II stopnia

 

CERTYFIKAT UŻYTKOWOŚCI